Hjellestad Jet Ski Klubb inviterer til Nissefest 2015

5. desember arrangeres det årlige nisseracet på Hjellestad. Se påmeldingsskjema som allerede er lagt ut.

På kvelden blir det tradisjonen tro arrangert nissefest i Hjellestad Jet Ski Klubb sitt klubbhus fra kl. 19.30.

SONY DSC

Her vil det bli servert pinnekjøtt til de voksne og ungdom over 13 år og pizza til de yngste (meld fra i påmeldingsskjemaet om hvilken meny dere ønsker dersom noen barn også ønsker pinnekjøtt).

Kvelden blir arrangert i kjent og kjær dugnadsånd. Vi trenger hjelp til pynting av lokalet, noen må ta med seg store gryter til å pinnekjøttet, lage dessert o.l. Det blir sendt ut en oversikt over hvilke oppgaver de enkelte får. På denne måten håper vi prisen på maten vil være overkommelig for klubbens medlemmer.

Priser:
Pris per voksen (fra og med 13 år)     kr. 250,- for pinnekjøtt med tilbehør
Pris per barn (opp til 12 år)                 kr. 150,- for pizza

Alle kan ta med seg det de ønsker å drikke denne kvelden, og det er også mulig å kjøpe drikke i baren utover kvelden for de som ønsker dette tilbudet. I løpet av kvelden blir det premieutdeling etter Nisseracet og NM 2015 samt utdeling av ulike priser. I tillegg skal vandrepokalen sendes videre. Barna kan være på arrangementet frem til ca. 23.00.

For at arrangementet skal kunne gjennomføres på en god måte, er det viktig at dere melder dere på innen mandag 30. november! 

Håper at så mange av klubbens medlemmer har lyst og anledning til å komme!

Se hvem som kommer.